
Descriere
GB PSLM31.13 DURIS® S 5 The LED -ul compact, MID - LED DURIS® S 5 cu pachetul standard 3030 din industrie, care vine cu eficacitate ridicată, calitate a culorilor și viață lungă. Alegere ideală pentru aplicații de iluminat general interior.
Aplicații
- arhitectură
- Arhitectură / Garden Lighting (LED & Laser)
- Iluminare medicală
- iluminare de dispoziție
- terapie foto
Caracteristici:
- pachet: pachet alb SMT, rășină clară incoloră
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Lumen Întreținere: Rezultatele testelor conform IESNA LM-80 disponibile
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- Luminous Flux: Typ . 9 lm - eficacitate luminoasă: tip . 32 lm/w
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| Produs: | LED -uri albastre |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1212 (3030 metrică) |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 470 nm |
| Culoarea iluminării: | Albastru |
| Flux luminos/flux radiant: | 10.3 LM |
| If - înainte curent: | 100 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.85 V |
| Evaluarea puterii: | 290 MW |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | GB PSLM31.13 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Înălţime: | 0,6 mm |
| Lungime: | 3 mm |
| Intensitate luminoasă: | 3.4 CD |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| 4500 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| Lăţime: | 3 mm |
| Partea # Alias: | Q65113A1497 |
Tag-uri populare: GB PSLM31.13-EPET-23-1, China GB PSLM31.13-EPET-23-1 Producători, furnizori, fabrică, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, PLPT9 450lc e, PLT5 520dB p, SFH 4715a, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







