
Descriere
BPW 34 S DIL SMT SILICON PIN SILICON POTODIODE
Aplicații
- lidar, pre - accident, ACC
- senzori de ploaie
Caracteristici:
- pachet: Ștergeți epoxy
- Clasa de robustete de coroziune: 3b
- Calificări: Planul de testare a calificării produsului se bazează pe liniile directoare ale AEC - Q101 - Rev-C, calificarea testului de stres pentru semiconductori discrete de grad auto.
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- Potrivit pentru lipirea Reflow
- adecvat în special pentru aplicații de la 400 nm la 1100 nm
- Timp scurt de comutare (tip . 20 ns)
- DIL Pachet de plastic cu densitate mare de ambalare
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | Fotodiode |
| Produs: | Fotodiode cu pin |
| Pachet / caz: | Dil - smt-2 |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Lungimea de undă maximă: | 850 nm |
| Curent întunecat: | 2 na |
| Vr - tensiune inversă: | 32 V |
| Timp de creștere: | 20 ns |
| Timp de toamnă: | 20 ns |
| Grade de unghi de intensitate de jumătate: | 60 ° |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Calificare: | AEC - Q100 |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Înălţime: | 1,2 mm |
| If - înainte curent: | 100 Ma |
| Lungime: | 4,5 mm |
| Power echivalent de zgomot - nep: | 4.1e-14 w/sqrt hz |
| Ambalaj: | Tambur |
| Pd - disiparea puterii: | 150 MW |
| Fotocurent: | 80 ua |
| Tipul produsului: | Fotodiode |
| RESPENSIVITATE: | 0.62 A/W |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1500 |
| Subcategorie: | Detectoare și senzori optici |
| Tip: | Fotodiodă cu pini de siliciu |
| Vf - tensiune înainte: | 1.3 V |
| Lăţime: | 4 mm |
| Partea # Alias: | Q65110A1209 BPW 34 S Q65110A1209 |
| Greutate unitară: | 0,001199 oz |
Tag-uri populare: BPW 34 S - z, China BPW 34 S - z Producători, furnizori, fabrică, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, PLPT9 450lc e, SFH 4554, SFH 4713a
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







