
Descriere
Luminus Devices Entertainment Iluminat sunt soluții LED pentru piețele de iluminat de divertisment și scenă. Aceste iluminări de divertisment prezintă o tehnologie LED avansată pentru a oferi o eficacitate luminoasă ridicată, asigurând efecte vibrante și dinamice de iluminare. Tehnologia LED avansată îmbunătățește experiența vizuală în setările de divertisment. Tehnologia LED 4 -} in-1 RGB ajută la proiectarea sau modernizarea accesoriilor cu o ieșire înaltă LUMEN și o fiabilitate excelentă. Soluțiile LED de iluminat pentru divertisment sunt ideale pentru modele complexe de iluminat și esențiale pentru crearea de atmosfere imersive în teatre, săli de concerte și locuri de evenimente.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Dispozitive Luminus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 2020 (5050 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 375 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 95 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 1.5 A |
| Vf - tensiune înainte: | 2.8 V |
| Evaluarea puterii: | 13 W |
| Lungime: | 5 mm |
| Lăţime: | 5 mm |
| Înălţime: | 1,03 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 1,97 mm x 1,97 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Dispozitive Luminus |
| Tipul produsului: | LED - Putere mare |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 500 |
| Subcategorie: | LED -uri |
Tag-uri populare: SFT - 40 - W30H-F50-D8302, China SFT-40-W30H-F50-D8302 Producători, furnizori, fabrică, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







