
Descriere
Caracteristici:
• Eficacitate ridicată
• Opțiuni CRI: minim 70, 80, 90
• Rezistență termică scăzută
• Compatibil cu echipamentele de plasare automată
• Compatibil cu procesul de lipit cu reflow infraroșu
• ROH -uri și atingere conforme
Aplicații
• Fluorescent liniar
• lămpi -
• Iluminare pentru panou
• Lumini în jos
• Iluminare arhitecturală
• LIGTING PANEL
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Dispozitive Luminus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 3014 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 22 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 110 ° |
| If - înainte curent: | 60 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.85 V |
| Evaluarea puterii: | 171 MW |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 1,4 mm |
| Înălţime: | 0,52 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,6 mm x 1 mm |
| Forma obiectivului: | Dreptunghiular |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Dispozitive Luminus |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 5000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de putere - |
| Greutate unitară: | 0,002343 oz |
Tag-uri populare: MP-3014-1100-30-90, China MP-3014-1100-30-90 Producători, furnizori, fabrică, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
O pereche de:SST - 20-WCS-A120-L3651
Următoarea:SST - 20-WDS-A120-L2571
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







