
Descriere
Caracteristici:
• Ieșire mare de lumen și eficacitate tipice
• Peste 700 LM, 135 LPW @ 3000K, 80 CRI, TJ=85 ºC
• Peste 795 LM, 152 LPW @ 5000K, 70 CRI, TJ=85 ºC
• CCT Range 2400K, 2700K, 3000K, 3200K, 3500K, 4000K, 5000K, 5600K, 6500K, 8000K
• 80 sau 90 cri min. Până la 95 min. în alb cald
• 3 Precizia de binning a culorilor SDCM
• uniformitate excelentă a emisiilor optice și a culorii peste consistența unghiului
• Stabilitatea excepțională a culorilor pe termen lung
• Conductivitate termică superioară pentru răspândirea uniformă a căldurii
• Ecologic: ROHS și REAPT
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Dispozitive Luminus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| Produs: | LED -uri de cob alb |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | Cob - cip - pe bord - |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 550 lm |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 300 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 17.3 V |
| Lungime: | 13 mm |
| Lăţime: | 12 mm |
| Înălţime: | 1,37 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Serie: | CXM-6 Gen 3 |
| Ambalaj: | Tavă |
| Marca: | Dispozitive Luminus |
| Dimensiunea LED -ului: | 13 mm x 12 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 300 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de putere - |
Tag-uri populare: CXM-6-30-90-18-AA30, China CXM-6-30-90-18 AA30 Producători, furnizori, fabrică, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







