
Descriere
• Ieșire optică extrem de ridicată:
-- Peste 2.250 de lumeni albi
-- Peste 1.800 de lumeni verzi
-- Peste 650 de lumeni albastri
• Pachetul cu conductivitate termică ridicată - joncțiune la carcasă rezistență termică de numai 0,8 grade /W
• CBT-90-W disponibil în puncte de culoare 5700K și 6500K (tip)
• Cip mare, monolitic, cu zonă de emisie uniformă de 9 mm2
• Matrița neîncapsulată cu fereastră de protecție cu profil redus optimizează cuplarea optică în aplicații extinse-limitate
• Menținerea lumenului mai mare de 70% după 60.000 de ore
• Ecologic: conform RoHS și Halogen
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Dispozitive Luminus |
| Categoria de produs: | Module de iluminat cu LED |
| Restricții de livrare: |
Mouser nu vinde în prezent acest produs în regiunea dvs. |
| RoHS: | Detalii |
| Produs: | Module LED |
| Numar de LED-uri: | 1 LED |
| Culoare iluminare: | Verde |
| Lungime de undă/Temperatura de culoare: | 529 nm |
| Flux luminos/flux radiant: | 1650 lm |
| Dacă - Redirecționează curent: | 13.5 A |
| Vf - Tensiune directă: | 4.3 V |
| Lăţime: | 26,75 mm |
| Lungime: | 28 mm |
| Ambalare: | Tavă |
| Marca: | Dispozitive Luminus |
| Înălţime: | 5,6 mm |
| Stil de montare: | PCB |
| Tip produs: | Becuri și module LED |
| Dimensiune: | 28 mm x 26,75 mm x 5,6 mm |
| Cantitate pachet din fabrică: | 10 |
| Subcategorie: | Iluminare LED |
| Tip: | Iluminare LED cu un singur punct |
| Lungime de undă: | 529 nm |
Tag-uri populare: cbt-90-g-c11-jk200, China cbt-90-g-c11-jk200 producători, furnizori, fabrică, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SST-20-WDS-A120-L3501
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







