
Descriere
Luxeon M este un grad de iluminare multi - Died LED conceput pentru a permite aplicații exterioare și industriale care vizează fie eficiență ridicată, fie costuri reduse. Odată cu libertatea de a bloca și performanța de frunte, Luxeon M se încadrează într-o singură elipsă de macadam în 3 sau 5 etape, centrată în ANSI pentru a asigura consistența culorii de la LED-ul la LED, oferind o eficacitate ridicată și o densitate ridicată a fluxului de la o sursă uniformă, cu un control strâns corelat al temperaturii culorii. Calitatea superioară a luminii, volumul lumenilor și eficacitatea lumii reale permit performanța de lider și dezvoltarea eficientă a soluțiilor într -o mare varietate de segmente de iluminat.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 2828 (7070 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 900 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 140 ° |
| If - înainte curent: | 1.4 A |
| Vf - tensiune înainte: | 6 V |
| Lungime: | 7 mm |
| Lăţime: | 7 mm |
| Înălţime: | 3,75 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 120 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 6,4 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | Luxoon m |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Lumileds |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 500 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0.010582 oz |
Tag-uri populare: LXR7-RW50, China LXR7-RW50 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







