
Descriere
Luxeon 3 0 14 are o dimensiune compactă a pachetului de 3. 0 mm x 1,4mm x 0.70mm- ideal pentru obținerea unei ieșiri uniforme de lumină unde spațiul este limitat, cum ar fi aplicații liniare, iluminare tub și semnalizare. Luxeon 3014 este vizat de culori la cald la o temperatură de joncțiune de 65 de grade, asigurând consistența culorii și respectând standardele ANSI în condiții de operare.
Specificații
| Atribute de produs | Valoarea proprietății |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED alb |
| ROHS: | Mai multe informații |
| produs: | LED -uri albe |
| Stil de instalare: | SMD\/SMT |
| Pachet\/caz: | 3014 |
| Culoare de iluminare: | Alb cald |
| Lungimea de undă\/temperatura culorii: | 2700 K |
| Flux luminos\/flux radiant: | 20 LM |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghi de afișare: | 116 ° |
| Dacă - Curent înainte: | 60 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 3.1V |
| Evaluarea puterii: | 186 MW |
| lungime: | 3 mm |
| lăţime: | 1,4 mm |
| ridicat: | 0. 75 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiunea obiectivului: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Forma obiectivului: | Dreptunghiular |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| serie: | Luxeon 3014 |
| Pachet: | Tambur |
| marcă comercială: | Lumileds |
| Sensibilitate la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea de ambalare din fabrică: | 3000 |
| Subcategorii: | LED -uri |
| Numele mărcii: | Luxoon |
| tip: | LED-uri de la mijlocul puterii |
| Greutate unitară: | 230.250 mg |
Tag-uri populare: l 130-2790001400005, China l 130-2790001400005 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
O pereche de:L130-5070003000X21
Următoarea:L130-5090001400005
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







