
L2C5-SPP11211E1900
LED -uri cu o singură culoare LED -uri care emit violet Luxeon Sunplus cob
Descriere
LED -urile Luxeon SunPlus COB sunt scopul - construit pentru a permite ușurința proiectării sistemului pentru aplicațiile de horticultură. Linia de cob Luxeon SunPlus oferă singurele cobs disponibile astăzi care sunt înclinate și testate pe baza fluxului de fotoni fotosintetici (PPF). Linia de cob Luxeon SunPlus include trei dimensiuni diferite: 1208 cu un LES de 15mm, 1211 cu un LES de 19 mm și 1825 cu un LES de 32 mm.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri de horticultură |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | Cob - cip - pe bord - |
| Culoarea iluminării: | Violet |
| If - înainte curent: | 1.2 A |
| Vf - tensiune înainte: | 34.8 V |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 21 mm |
| Forma obiectivului: | Rotund apartament |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | Sunplus cob |
| Ambalaj: | Tub |
| Marca: | Lumileds |
| Înălţime: | 1,5 mm |
| Lungime: | 28 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 50 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| Lăţime: | 28 mm |
| Greutate unitară: | 0,498368 oz |
Tag-uri populare: L2C5-SPP11211E1900, China L2C5-SPP11211E1900 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







