
L2C4-4090-L04E1200
LED-uri albe Albe 4000 K 90-cri, Luxeon CX Plus COB
Descriere
Luxeon CX Plus COB are șase produse care acoperă pachete lumen între 500 și 7.000 lumeni într -o amprentă standard. Datorită rezistenței sale termice și a materialului substrat robust din industrie, Luxeon CX Plus COB permite corpuri mai reci și mai eficiente. Luxeon CX Plus beneficiază de un ecosistem existent pentru proiectarea rapidă și imediată - în timp ce păstrează optica, clemele și documentația existente.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| Restricții de expediere: |
Mouser nu vinde în prezent acest produs în regiunea dvs. |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri de cob alb |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 7070 (1818 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb neutru |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 4000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 1845 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| If - înainte curent: | 450 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 34.8 V |
| Lungime: | 17,85 mm |
| Lăţime: | 17,85 mm |
| Înălţime: | 1,7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | Luxoon cx plus cob |
| Ambalaj: | Tub |
| Marca: | Lumileds |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 100 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
Tag-uri populare: L2C4-4090-L04E1200, China L2C4-4090-L04E1200 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







