
L130-4080003000W21
LED -uri albe albe 4000 K 80- CRI, Luxeon 3030
Descriere
Luxeon {{0}} d este un LED de putere medie, cu un flux ridicat, cu culori la cald. Utilizarea unui ambalaj standard din industrie de 3. 0 mm x 3,0 mm și 6V Soluție de emițător de montare a suprafeței, Luxeon 3030 2 d D este în toate ANSI CCTS și oferă eficacitatea și fiabilitatea necesară atât pentru piețele de iluminare interioară, cât și pentru cele exterioare.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD\/SMT |
| Pachet \/ caz: | 3030 |
| Culoarea iluminării: | Alb neutru |
| Lungimea de undă\/temperatura culorii: | 4000 K |
| Flux luminos\/flux radiant: | 118 LM |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 116 ° |
| Dacă - Curent înainte: | 120 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 6 V |
| Evaluarea puterii: | 720 MW |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 0. 52 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,6 mm |
| Forma obiectivului: | Rotund apartament |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | Luxoon 3030 2 d |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Lumileds |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 5000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0. 082453 oz |
Tag-uri populare: L 130-4080003000 W21, China l 130-4080003000 W21 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
O pereche de:L130-5770003000W21
Următoarea:L130-3070003000W21
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







