
Descriere
Luxeon 3030 2 d este un flux ridicat, fierbinte - LED -ul de putere medie vizat de culoare. Hot - Direcționarea culorilor asigură că LED -urile sunt în ținta de culoare în condiții de aplicație - 85 de grade. Folosind un ambalaj standard din industrie de soluție de emițător de montare de suprafață de 3,0 mm x 3,0 mm și 6V, linia Luxeon 3030 2 D vine în toate CCT-urile ANSI și oferă eficacitatea și fiabilitatea necesară atât pentru piețele de iluminare interioară, cât și pentru cele exterioare.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumilezi |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 3030 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 90 lm |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 116 ° |
| If - înainte curent: | 120 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 6 V |
| Evaluarea puterii: | 720 MW |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 0,52 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,6 mm |
| Forma obiectivului: | Rotund apartament |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | Luxoon 3030 2 d |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Lumilezi |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 5000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | Mid - LED -uri de putere |
| Greutate unitară: | 0,082453 oz |
Tag-uri populare: L130-2790003000W21, China L130-2790003000W21 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







