
Descriere
Optimizat pentru aplicații Lumen direcționale, înalte -, de la interior și exterior până la retrofituri portabile și de lampă, LED -ul XLAMP® XT - E oferă performanțe ridicate și fiabilitate ridicată în amprenta XP/XT. LED -ul XT - E oferă beneficiile platformei XT/XP - compacte și dovedite 3,45 mm x 3,45 mm pachet și ecosistem stabilit - permițând producătorilor de iluminat să simplifice procesul de proiectare și scurtarea timpului pe piață.
LED -ul XT - E este disponibil în Royal Blue și White. LED -ul XT - E oferă o opțiune de înaltă eficiență. În acest document, termenul alb denotă LED -ul alb {- e fără a ține cont de eficacitatea acestuia. Termenii standard și eficacitate ridicată sunt folosiți atunci când este necesar pentru a diferenția performanța LED -ului de înaltă eficacitate XT - E din LED -ul XT - E fără opțiunea de înaltă eficiență.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1414 (3535 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb neutru |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 4000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 114 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.77 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Înălţime: | 2,36 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 150 C |
| Culoarea obiectivului: | Galben |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,06 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
Tag-uri populare: XTeAwt - e0 - 0000-00000UEE5, China TEAWT-E0-0000-00000UE5 Producători, furnizori, fabrică, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







