
Xtetary-00-0000-000000K01
LED -uri de culoare unică Royal Blue 475MW @ 350MA
Descriere
Optimizat pentru aplicații Lumen direcționale, înalte -, de la interior și exterior până la retrofituri portabile și de lampă, LED -ul XLAMP® XT - E oferă performanțe ridicate și fiabilitate ridicată în amprenta XP/XT. LED -ul XT - E oferă beneficiile platformei XT/XP - pachet compact și dovedit de 3,45 mm x 3,45 mm și ecosistem stabilit - permițând producătorilor de iluminat să simplifice procesul de proiectare și scurtarea timpului pe piață.
LED -ul XT - E este disponibil în Royal Blue și White. LED -ul XT - E oferă o opțiune de înaltă eficiență. În acest document, termenul alb denotă LED -ul alb {- e fără a ține cont de eficacitatea acestuia. Termenii standard și eficacitate ridicată sunt folosiți atunci când este necesar pentru a diferenția performanța LED -ului de înaltă eficacitate XT - E din LED -ul XT - E fără opțiunea de înaltă eficiență.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albastre |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 465 nm |
| Culoarea iluminării: | Albastru regal |
| Flux luminos/flux radiant: | 475 MW |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.8 V |
| Evaluarea puterii: | 5 W |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,06 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | Xtetary |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Înălţime: | 2,36 mm |
| Dimensiunea LED -ului: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Xlamp |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 140 ° |
| Vr - tensiune inversă: | 5 V |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Greutate unitară: | 0,009008 oz |
Tag-uri populare: Xtetary-00-0000-000000K01, China Xtetary-00-0000-000000K01 Producători, furnizori, fabrică, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XQERED-H0-0000-000000401
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







