
Descriere
LED-ul XLAMP® XP-E2 se bazează pe performanța fără precedent a XP-E original prin creșterea ieșirii lumenului de până la 20%, oferind în același timp o sursă de punct LED unic pentru un control optic precis. LED-ul XP-E2 împărtășește aceeași amprentă ca XP-E original, oferind o cale de actualizare perfectă către mai multe lumeni și\/sau o eficiență mai mare, în timp ce scurtează ciclul de proiectare pentru clienții XP existenți.
LED-urile XLAMP XP-E2 sunt alegerea ideală pentru aplicațiile de iluminat, unde sunt necesare o ieșire ridicată a luminii și eficacitatea maximă, cum ar fi lămpi cu LED-uri, exterior, portabil, direcțional interior, vehicul de urgență sau arhitectură.
LED-ul XP-E2 oferă o opțiune S Line Far Far Red. În acest document, termenul de roșu îndepărtat denotă LED-ul FAR RED XP-E2, fără a ține cont de eficacitatea acestuia. Termenii Far Roșu și linia S Far Red sunt folosiți atunci când este necesar pentru a diferenția performanța liniei XP-E2 S LED-ul roșu departe de LED-ul XP-E2 fără opțiunea de linie S.
CARACTERISTICI
• Disponibil în alb, alb în aer liber, 80- CRI, 90- Cri White, Royal Blue, Blue, Green, PC Amber, Amber, Red-Orange, Red, Photo Red, Far Red & S Line Far Roșu
• BINS CROMATICITATE COMPATIBILE ANSI
• Alb a fost înclinat la 85 de grade
• Curent de acționare maximă: albastru regal, albastru 1,2 a, altele 1,5 a
• Rezistență termică scăzută: până la 1,4 grade \/w
• Unghiul larg de vizualizare: 105 grade -140 grad
• Durata de viață nelimitată la mai puțin sau egală cu 30 grade \/85% RH
• Reflow Solderabil - Jedec J -Astd - 020C compatibil
• Cale termică neutră electric
• ROH -uri și atingere conforme
• Componenta recunoscută UL® (E349212)
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri roșii |
| Stil de montare: | SMD\/SMT |
| Pachet \/ caz: | Smd -2 |
| Lungimea de undă\/temperatura culorii: | 670 nm |
| Culoarea iluminării: | Foto roșu |
| Flux luminos\/flux radiant: | 425 MW |
| Dacă - Curent înainte: | 350 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 2.05 V |
| Evaluarea puterii: | 3 W |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,06 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Serie: | XP-E2 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Înălţime: | 2,26 mm |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 130 ° |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Greutate unitară: | 0. 050459 oz |
Tag-uri populare: XPEBPR-L 1-0000-00 C01, China xpebpr-l 1-0000-00 C01 Producători, furnizori, fabrică, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Pentru LED CREE, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







