
Descriere
LED -urile XLAMP® XHP70.3 sunt a treia generație de LED -uri de mare putere extremă, care oferă cea mai bună densitate, fiabilitate și control optic cel mai bun Lumen, disponibile în dimensiunea lor. Utilizând avantajele familiei XHP, producătorii de iluminat își pot reduce semnificativ costul sistemului, folosind mai puține optice, PCB -uri și chiuvete de căldură decât este posibil cu LED -uri standard.
A treia generație LED -uri de familie XHP oferă o performanță optică îmbunătățită față de generațiile anterioare, cu o intensitate mai mare prin optică decât a doua generație și cea mai mare a familiei XHP la intensitatea axei -.
LED -urile XLAMP XHP70.3 sunt optimizate pentru aplicații de iluminat interior exterior și premium, care necesită cantități mari de putere de lumină de la corpuri mici, cum ar fi stadionul, zona exterioară și lumina arhitecturală.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 2828 (7070 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 1.883 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 1.05 A |
| Vf - tensiune înainte: | 12 V |
| Lungime: | 7 mm |
| Lăţime: | 7 mm |
| Înălţime: | 4,49 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 150 C |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 7 mm x 7 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Serie: | XHP70D - hi |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Cree a condus |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
Tag-uri populare: XHP70D - H0 - 0000-0D0BN40E7, China XHP70D-H0-0000-0D0BN40E7 Producători, furnizori, fabrică, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







