
XHP35B - H0-0000-0D0BD20E1
LED-uri albe White 6500 K 70-CRI, XLAMP XHP35B
Descriere
LED -ul XLAMP® XHP35.2 este următoarea generație de LED -uri de mare putere extremă disponibile în amprenta XP. Construit pe cea mai recentă tehnologie High High - LED cu LED -uri, LED -ul XHP35.2 îmbunătățește caracteristicile de tensiune, eficacitatea și fiabilitatea LED -ului XHP35 în aceeași amprentă de 3,45 mm x 3,45 mm. Noul LED XHP35.2 oferă o picătură ușoară - în actualizare, astfel încât producătorii de iluminat să poată obține un sistem de sistem mai mare pe proiectele XHP35 existente, cu costuri minime de reproiectare a sistemului. LED -ul XHP35.2 oferă o opțiune de intensitate ridicată -. În acest document, termenul XHP35.2 denotă LED -ul XHP35.2, fără a ține cont de densitate ridicată sau de intensitate ridicată. Termenii densitate ridicată și intensitate ridicată sunt folosiți atunci când este necesar pentru a diferenția performanța celor două opțiuni.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1414 (3535 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 6500 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 510 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 11 V |
| Evaluarea puterii: | 4 W |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Înălţime: | 1 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 150 C |
| Culoarea obiectivului: | Galben |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | XHP35.2 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Cree a condus |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
Tag-uri populare: XHP35B - H0 - 0000-0D0BD20E1, China XHP35B-H0-0000-0D0BD20E1 Producători, furnizori, fabrică, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XQERED-H0-0000-000000401
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







