
XBDAWT -00-0000-000000 BE7
LED-uri albe 3000 K 75- CRI, seria XLAMP XB-D
Descriere
LED-ul XLAMP® XB-D aduce performanță, preț și dimensiune de generație viitoare la toate aplicațiile de iluminat cu LED-uri. Amprenta XB-D permite modele mai mici cu tablouri dens ambalate pentru o mai bună amestecare și concentrare a luminii.
XB-D împărtășește amprenta comună și designul uniform al pachetului în toate configurațiile albe și de culoare, simplificând placa și proiectele optice pentru multe sisteme LED. XB-D este optimizat până la costurile sistemului mai scăzute în orice aplicație de iluminare, de la iluminatul interior și exterior la iluminatul arhitectural și de transport.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD\/SMT |
| Pachet \/ caz: | Smd -2 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă\/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos\/flux radiant: | 93,9 LM |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| Dacă - Curent înainte: | 350 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 2.9 V |
| Evaluarea puterii: | 3 W |
| Lungime: | 2,45 mm |
| Lăţime: | 2,45 mm |
| Înălţime: | 1,84 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,17 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Serie: | XB-D alb |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Dimensiunea LED -ului: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Xlamp |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| VR - Tensiune inversă: | 5 V |
Tag-uri populare: XBDAWT -00-0000-000000 BE7, China XBDAWT -00-0000-000000 Be7 Producători, furnizori, fabrică, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







