
JK3030AWT - P - H27E000000-N0000001
LED-uri albe albe 2700 K 80-cri, dimensiune 3030, clasa P
Descriere
LED -urile J Series® extind industria LED -ului Cree - portofoliu principal al LED -urilor din clasa de iluminat către un set mai larg de aplicații. LED -urile standard din seria J 3030 combină eficacitatea ridicată și o valoare excelentă într -un pachet fiabil. LED -urile standard din seria J 3030 sunt optimizate pentru aplicații în care eficacitatea ridicată și aspectul neted sunt critice, cum ar fi Troffers, panou și lumini din zona exterioară.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 3030 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 128 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 3.15 V |
| Evaluarea puterii: | 1.103 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 0,52 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,6 mm |
| Forma obiectivului: | Apartament rotund |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | JK3030A Clasa 3V P |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Cree a condus |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 5000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
Tag-uri populare: JK3030AWT - P - H27E0000 - n0000001, China JK3030AWT - P-H27E0000, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







