
CXA1830-0000-000N00T230G
LED-uri albe 3000 K 80-cri, XLAMP CXA1830-36V
Descriere
LED -ul XLAMP® CXA1830 LED extinde familia Cree LED de tablouri cu fluxuri mari, multi -die, într -o platformă mai mică, ușor de utilizat. Cu fiabilitatea clasei de iluminare cu LED -uri XLAMP, suprafața mică și uniformă a CXA1830 permite aplicații de iluminat atât direcționale, cât și non -direcționale Disponibil în consistența culorii cu 2 pasuri, 3-pas și 4-etape și cu o sursă optică de 14 mm, CXA1830 aduce noi niveluri de flux și eficacitate pentru acest factor de formă. Ghidul de proiectare a LED -urilor familiei CX oferă informații de bază cu privire la cerințele pentru a utiliza cu succes LED -ul CXA1830 în proiectele de corpuri de iluminat.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe de cob |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | Cob - cip - pe bord - |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 3200 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| If - înainte curent: | 800 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 35 V |
| Evaluarea puterii: | 28 W |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 14 mm |
| Forma obiectivului: | Apartament rotund |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | CXA1830 |
| Ambalaj: | Tub |
| Marca: | Cree a condus |
| Dimensiunea LED -ului: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 100 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0.290411 oz |
Tag-uri populare: CXA1830-0000-000N00T230G, China CXA1830-0000-000N00T230G Producători, furnizori, fabrică, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBGR-L1-0000-00F02, XQERED-H0-0000-000000401
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







