
Descriere
LED -ul XLAMP® CXA1304 LED extinde familia lui Cree LED de tablouri cu fluxuri mari, multi -die, într -o platformă mai mică, ușor de utilizat. Cu fiabilitatea clasei de iluminare cu LED -uri XLAMP, suprafața mică și uniformă a CXA1304 permite aplicații de iluminat atât direcționale, cât și non -direcționale Disponibil în consistența culorii în 2 etape, în 3 etape și în 4 etape și cu o sursă optică de 6 mm, CXA1304 aduce noi niveluri de flux și eficacitate la acest factor de formă.
Ghidul de proiectare a LED -ului familiei CX oferă informații de bază cu privire la cerințele pentru a utiliza cu succes LED -ul CXA1304 în proiectele de corpuri de iluminat.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe de cob |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | Cob - cip - pe bord - |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 330 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 93 |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| If - înainte curent: | 100 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 36 V |
| Evaluarea puterii: | 10.9 W |
| Lungime: | 13.35 mm |
| Lăţime: | 13.35 mm |
| Înălţime: | 1,15 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 6 mm |
| Forma obiectivului: | Apartament rotund |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | CXA1304 |
| Ambalaj: | Tub |
| Marca: | Cree a condus |
| Dimensiunea LED -ului: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,15 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 100 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Greutate unitară: | 0.026455 oz |
Tag-uri populare: CXA1304-0000-000N0YA230G, China CXA1304-0000-000N0YA230G Producători, Furnizori, Fabrica, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, Pentru LED CREE, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBPR-L1-0000-00C01, Xtetary-00-0000-000000N03
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







