
CMA1516-0000-000N0H0A40G
LED-uri albe White 4000 K 80-cri, XLAMP CMA1516-36V
Descriere
Familia XLAMP® HIGH - Familia cu curent cu curent este optimizată pentru cel mai bun - în - Class Lumen ieșire, eficacitate și fiabilitate la curenții de unitate ridicat. LED -urile XLAMP CMA împărtășesc același pachet de proiectare și dimensiuni LES ca și industria Cree LED - LED -uri de densitate standard CXA2, permițând producătorilor de iluminat să abordeze o gamă de cerințe de performanță pentru aplicații precum pista, lumina de jos și iluminatul în aer liber, folosind o singură platformă ușoară. Schițele cu LED-uri de înaltă curent XLAMP sunt disponibile în pubele Easywhite® în 2 etape, în 3 pași și în 5 pași.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe de cob |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | Cob - cip - pe bord - |
| Culoarea iluminării: | Alb neutru |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 4000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 2270 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| If - înainte curent: | 450 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 35 V |
| Lungime: | 15,85 mm |
| Lăţime: | 15,85 mm |
| Înălţime: | 1,15 mm |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Ambalaj: | Tavă |
| Marca: | Cree a condus |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 100 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
Tag-uri populare: CMA1516-0000-000N0H0A40G, China CMA1516-0000-000N0H0A40G Producători, furnizori, fabrică, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xtetary-00-0000-000000N03
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







