
CLM2B - AEW - cybb0263
LED -uri de culoare unică 60dg AMB WT FC HI BRT LED 591NM 2.5V
Descriere
LED -urile SMD sunt ambalate în pachetul standard al industriei. Aceste LED -uri au performanțe de fiabilitate ridicate și sunt concepute pentru a funcționa într -o gamă largă de condiții de mediu. Această caracteristică de fiabilitate ridicată le face în mod ideal pentru a fi utilizate în condițiile de aplicare a iluminatului arhitectural CREE LED a fost certificată în conformitate cu ISO/IATF16949.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri de chihlimbar |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | PLCC-4 |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 591 nm |
| Culoarea iluminării: | Chihlimbar |
| If - înainte curent: | 50 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.5 V |
| Evaluarea puterii: | 210 MW |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,6 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Înălţime: | 3,45 mm |
| Lungime: | 3,2 mm |
| Intensitate luminoasă: | 9 CD |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 2300 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 60 ° |
| Vr - tensiune inversă: | 5 V |
| Lăţime: | 2,7 mm |
| Greutate unitară: | 0,012621 oz |
Tag-uri populare: CLM2B - AEW - cybb0263, China Clm2b - AEW - Cybb0263 Producători, furnizori, fabrică, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XQERED-H0-0000-000000401, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







