
Descriere
Aceste LED -uri ovale sunt concepute special pentru ecrane video color -}, panouri publicitare digitale și pasageri - semne de informații. Modelul de radiații ovaled și intensitatea luminoasă ridicată asigură că aceste dispozitive sunt excelente pentru lumina soarelui luminos sau pentru aplicații exterioare cu consum redus de energie. Aceste lămpi sunt realizate cu un epoxid de grad optic avansat -} care oferă temperatură superioară ridicată - și temperatură ridicată - performanță de umezistență în aplicații de semnal în aer liber și semne.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri roșii |
| Stil de montare: | Prin gaură |
| Pachet / caz: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 621 nm |
| Culoarea iluminării: | Roşu |
| Intensitate luminoasă: | 2200 MCD |
| If - înainte curent: | 20 MA |
| Vf - tensiune înainte: | 2.1 V |
| Evaluarea puterii: | 130 MW |
| Culoarea obiectivului: | Roşu |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 5,1 mm x 3,7 mm |
| Forma obiectivului: | Cupola ovală |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | C5smf - rjf |
| Ambalaj: | Pachet de muniție |
| Marca: | Cree a condus |
| Înălţime: | 7 mm |
| Dimensiunea LED -ului: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Lungime: | 5,1 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 95 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 2500 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 100 ° x 40 ° |
| Vr - tensiune inversă: | 5 V |
| Lăţime: | 3,7 mm |
Tag-uri populare: c5smf - rjf - cu14qbb2, China C5SMF - rjf - cu14QBB2 Producători, furnizori, fabrică, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBFR-L1-0000-00801, XQERED-H0-0000-000000401, Xtetary-00-0000-000000N03
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







