
Descriere
Conector de alimentare cu energie electrică; fără butoane push; cu picioare de montare prin instantaneu; fără contact la sol; 5 poli; alb
Bloc de terminal cu cablu de câmp, seria 272, Push Wire®
Acest bloc de terminal de cablare a câmpului (numărul 272-122) simplifică conexiunile de sârmă, ceea ce le face atât rapid, cât și ușor. Asigurați-vă că lungimile benzii sunt cuprinse între 8 mm și 9 mm la conectarea conductoarelor la acest bloc de terminal de cablare pe câmp. Acest produs prezintă un terminal conductor și folosește Push Wire®. Conexiunea noastră Push Wire® este metoda rapidă și simplă pentru conectarea conductoarelor solide. Dimensiuni: 25 x 28,5 x 30 mm (lățime x înălțime x adâncime). Cinci potențiale pot conecta cinci poli folosind cele douăzeci de puncte de prindere pe care carcasa albă este realizată din poliamidă (PA66) pentru izolare.
Date de conectare
| Unități de prindere | 20 |
| Numărul total de potențiale | 5 |
| Numărul de tipuri de conexiuni | 1 |
Conexiune 1
| Tehnologie de conexiune | Împingeți sârmă® |
| Lungimea benzii | 8 ... 9 mm / 0,31 ... 0,35 inci |
| Numărul polului | 5 |
Date fizice
| Lăţime | 25 mm / 0,984 inci |
| Înălţime | 28,5 mm / 1.122 inci |
| Adâncime | 30 mm / 1,18 inci |
Date materiale
| Notă (date materiale) | Informații despre specificațiile materiale pot fi găsite aici |
| Culoare | alb |
| Grup de materiale | I |
| Material de izolare (carcasă principală) | Poliamidă (PA66) |
| Clasa de inflamabilitate pe UL94 | V2 |
| Încărcare de foc | 0,241MJ |
| Greutate | 14,9g |
Date comerciale
| Grup de produse | 8 (Misc. Blocuri de montare a șasiului) |
| PU (SPU) | 500 de calculatoare |
| Tip de ambalaj | sac |
| Țara de origine | De |
| Gtin | 4044918396820 |
| Numărul tarifului vamal | 85369010000 |
Clasificarea produsului
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-04 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-04 |
| ETIM 9.0 | EC000446 |
| ETIM 8.0 | EC000446 |
| ECCN | Fără clasificare a SUA |
Respectarea produselor de mediu
| Starea de conformitate ROHS | Conform, fără scutire |
Tag-uri populare: 272-122, China 272-122 Producători, furnizori, fabrică
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







