
RD-125-1224
Surse de alimentare de comutare 12V/3.7A 24V/3.7A 133.2W
Descriere
Caracteristici :
- Protecții: scurtcircuit / suprasarcină / tensiune peste
- Răcire prin convecție aeriană gratuită
- Indicator LED pentru pornire
- Arsură de încărcare completă 100% - în Testall folosind condensatoare electrolitice de viață lungă de 105 '
- Rezstați la 300Vac Surge Input timp de 5 secunde
- Temperatură de funcționare ridicată până la 70'Cwithstand 5G Test de vibrație
- Eficiență ridicată, viață lungă și fiabilitate ridicată
- 3 ani garanție
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Înseamnă bine |
| Categorie de produse: | Surse de alimentare de comutare |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | Comutarea consumabilelor |
| Tensiune de ieșire - canal 1: | 12 VDC |
| Tensiune de ieșire - canal 2: | 24 VDC |
| Numărul de ieșiri: | 2 ieșire |
| Putere de ieșire: | 133.2 W |
| Cadru deschis/închis: | Închis |
| Tensiune de intrare: | 88 VAC la 132 VAC, 248 VDC la 373 VDC |
| Curent de ieșire - canal 1: | 3.7 A |
| Curent de ieșire - canal 2: | 3.7 A |
| Industrie: | Industrial |
| Stil de montare: | Şasiu |
| Lungime: | 199 mm (7,835 in) |
| Lăţime: | 98 mm (3,858 in) |
| Înălţime: | 38 mm (1.496 in) |
| Serie: | RD-125 |
| Aprobări: | EN60950-1 |
| Marca: | Înseamnă bine |
| Conformitate: | EN60950-1 |
| Tipul produsului: | Surse de alimentare de comutare |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 20 |
| Subcategorie: | Surse de alimentare |
| Greutate unitară: | 1.543 lbs |
Tag-uri populare: RD-125-1224, China RD-125-1224 Producători, furnizori, fabrică, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
O pereche de:HLG-320H-30A
Următoarea:DRC-100B
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







