
SST - 20-W30H-A120-J2301
LED-uri albe White 3000 K 95-CRI, SST-20 Seria
Descriere
Caracteristici
• CRI înalte, ridicate - Eficacitate LED -uri albe calde proiectate pentru aplicații de iluminare direcțională -}}.
• Densitatea lumenului ridicat de emițător monolitic, până la 503 LM/mm2 (3000K), ideal pentru minimizarea dimensiunii corpului, maximizând eficiența optică în aplicațiile de iluminare arhitecturală critică a calității fasciculului.
• Curent maxim de acționare: 2 A
• Eficacitate luminoasă: Typ . 130 lm/w @ 350 mA, 85 grade (3000k)
• Temperatura culorii: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K
• Indicele de redare a culorilor:> 95
• Rezistență termică scăzută: 1,6 grade /w
• ANSI - Binuri de cromatică compatibilă
• LM -80 10, 000 de date de testare disponibile, durata de viață TM-21 excelentă și stabilitatea culorilor
• Disponibil în 2 configurații de amprentă de lipit
• Cale termică izolată electric
• rating ESD de 8 kV HBM pe ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROH -uri și atingere conforme
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Dispozitive Luminus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| Restricții de expediere: |
Mouser nu vinde în prezent acest produs în regiunea dvs. |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1414 (3535 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 93 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 95 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.71 V |
| Evaluarea puterii: | 7 W |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Înălţime: | 1,98 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,6 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | Dispozitive Luminus |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0,226424 oz |
Tag-uri populare: SST - 20 - W30H-A120-J2301, China SST-20-W30H-A120-J2301 Producători, furnizori, fabrică, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







